بازپخش کلاس آنلاین

اصول کلیدی پاراگراف نویسی برای گرفتن نمره ۷ در رایتینگ آیلتس

این ویدئو بازپخش یکی از بیش از ۳۰۰ ساعت کلاس آنلاین برگزار شده توسط زبان تیپس است. شما برای مدت محدودی می توانید بازپخش این کلاس آنلاین را به صورت رایگان در این صفحه مشاهده کنید. همچنین می توانید ویدئوی این کلاس را خریداری و آن را دانلود نمایید.

خرید و دانلود ویدئوی این کلاس آنلاین

با تجربه برگزاری بیش از ۸۰/۰۰۰ نفر ساعت کلاس آنلاین

چرا کلاس های آنلاین زبان تیپس؟

فایلهای ارائه با کیفیت

تیم آموزش زبان تیپس برای هر یک از فایلهای پرزنتیشن استفاده شده در کلاسهای آنلاین ساعتها وقت گذاشته و زحمت فراوان میکشد تا مطالب ارائه شده هم از نظر بصری و هم از نظر محتوایی با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه شود.

همه مدرسین زبان تیپس سابقه تدریس طولانی در زمنیه تخصصی تدریسشان دارند و قبل از برگزار هر کلاس آنلاین توسط زبان تیپس آموزش میبینند. همچنین تمام کلاسها به توسط تیم آموزش بررسی میشوند و در صورت لزوم برنامه هر کلاس برای بهبود آن در آینده تغییر میکند.

مدرسین با تجربه و دانش بالا

پیشرفته ترین سیستم برگزاری

زبان تیپس از پیشرفته ترین سیستم برگزاری کلاسهای آنلاین در دنیا استفاده میکند تا ضمن ایجاد تجربه کاربری استثنائی برای شرکت کنندگان کلاسها و ورکشاپهای آنلاین، ویدئوهای بسیار با کیفیت و با حجم مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

شما میتوانید از خانه خود و یا از هرکجا که به اینترنت دسترسی دارید از ویدئوها و کلاسهای آموزشی زبان تیپس استفاده کنید و در زمان و هزینه رفت و آمد خود صرفه جویی کنید.

دسترسی ساده از خانه

نظر چند نفر از دانشجویان قبلی زبان تیپس

سلام, بنظرم یکی از بی نقص ترین آموزش هایی هست که در مورد آموزش های آمادگی آیلتس تهیه شده. تا بحال فکر نمی کردم که یادگیری زبان به روش مجازی مفید باشن. اما با دیدن نمونه آموزش ها و کارگاههای شما نظرم کاملا عوض شد. تیم پشتیبانی قوی و صبر و دانش استاد و مدرس عالی هستش. , این دوره واقعا من را از کلاس خصوصی و هزینه های اضافه و اتلاف وقت اوکی کرد

علی

اصفهان

بسیار ممنونم از تشکیل این کلاس ها. به نظرم چه برای افرادی که هنوز تجربه شرکت در آزمون آیلتس رو ندارند و چه برای افراد حرفه ای میتونه مفید باشه. با ارایه عالی استاد برای من بسیار مفید بود، البته نیاز به تمرین داره, خوشحالم که با گروه زبان تیپس مخصوصا با استاد عابدی عزیز آشنا شدم. ممنون

آیدا

تبریز

میخواهید از کلاس های آینده زبان تیپس با خبر شوید؟ ایمیل خود را اینجا وارد کنید: